Експертна дискусія з обговорення законопроекту 5310 щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців

9 грудня 2016 року об 11.00 (початок реєстрації о 10.30) за адресою: м. Київ, вул. Інститутська 4, готель Україна, конференц-зала «Асамблея», Всеукраїнська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив» запрошує Вас взяти участь в експертній дискусії з обговорення законопроекту 5310 щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців.

В ході дискусії планується обговорити наступні питання: важливість реформи виборчого законодавства, контроль за Державним реєстром виборців суб’єктами виборчого процесу, інноваційні сервіси Державного реєстру виборців для покращення комунікації з виборцями, перспективи прийняття законопроекту 5310 «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців)» тощо.
До участі в експертній дискусії запрошені депутати Верховної Ради, національні експерти, міжнародні донори, представники посольств, лідери громадських організацій, представники Державного реєстру виборців, політичних партій, ЗМІ.
Усіх бажаючих взяти участь у заході просимо зареєструватись за посиланням: goo.gl/xAPpnz до 6 грудня або надіслати лист на адресу: cisc2010@ukr.net

Схожі новини