Народний депутат Ігор Артюшенко підтримав пропозиції ЦПГІ щодо реформи виборчого законодавства

В Запоріжжі відбулась зустріч виконавчого директора Центру підтримки громадських ініціатив у Запорізькій області Дениса Тарасова з народним депутатом України, членом фракції БПП у парламенті Ігорем Артюшенком.

13576320_1038400029607280_2118169719_n

Народному депутату було передано для ознайомлення законопроект «Про внесення змін до окремих законів України щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців», напрацьований в ході проведення публічних дискусій по всій країні.

Ігор Артюшенко схвально поставився до можливості вдосконалення роботи Державного реєстру виборців, яка передбачається цим законопроектом. Політик висловився за підтримку відкритості та публічності Державного реєстру виборців.

Наприкінці зустрічі народний депутат підписав Меморандум про співпрацю із Центром підтримки громадських ініціатив, який передбачає створення умов для ефективного діалогу між представниками громадянського суспільства та народними депутатами України задля втілення виборчої реформи в частині внесення якісних змін до законодавства, що регулює діяльність Державного реєстру виборців України.

Народний депутат пообіцяв підтримати законопроект «Про внесення змін до окремих законів України щодо забезпечення відкритості та удосконалення функціонування Державного реєстру виборців» у Верховній Раді України, який був підготовлений експертами Центру підтримки громадських ініціатив.

Дякуємо за підтримку!

Схожі новини