Особистий кабінет виборця отримав нові онлайн-сервіси

Друзі, повідомляємо вам, що Служба розпорядника Державного реєстру виборців оновила функціонал програмного ресурсу «Особистий кабінет виборця».

13770446_826644734132646_8922995639585299243_n

Відтепер ви маєте змогу користуватись новими онлайн-сервісами:

– “Пошук дільниці” – дозволяє знайти вашу виборчу дільницю за номером, адресою або пошуковою фразою, яка є в описі меж чи адресі виборчої дільниці.
– “Відкриті дані” – призначений для отримання інформації про поштові адреси у форматі відкритих даних (XML) до рівня району/міста обласного значення.
– “Зворотній зв’язок” – якщо у вас виникнуть запитання чи побажання стосовно роботи кабінету виборця, ви зможете повідомити про це Службу розпорядника Державного реєстру виборців. Про результат розгляду відповідних звернень Служба розпорядника ДРВ повинна повідомити вас за допомогою електронної пошти.

Проте у Службі розпорядника Державного реєстру виборців уточнили, що кількість запитів обмежена – протягом доби можна відправити лише один запит.

Нагадуємо, що створити свій кабінет виборця та перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців ви зможете за посиланням:

https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111%3ALOG

Схожі новини