Тиск громадськості та політична воля влади – основний рецепт успіху впровадження електронної демократії в Україні

phoca_thumb_l_img_4215

Менеджер з комунікацій Центру підтримки громадських ініціатив Микитюк Юрій 11 лютого взяв участь в круглому столі на тему «E-democracy та e-voting: перспективи та ризики для України», який був організований Інститутом демократії та розвитку «PolitA».
В ході експертних обговорень, в якому взяли участь політичний консультант Катерина Одарченко, фахівець з виборчого права Анастасія Зерова та радник міського голови Миколаєва Руслан Рохов, було проаналізовано перспективи руху України в напрямку впровадження елементів електронної демократії, в тому числі і в контексті покращення якості роботи Державного реєстру виборців в нашій країні. Попри ряд дискусій, експерти зійшлись на думці, що реальний термін імплементації в Україні систем «E-democracy» та «E-voting» займе не менше 10-15 років.
На питання учасників круглого столу щодо визначення найважливішого інструменту, який потрібен для системного впровадження електронної демократії в Україні, всі експерти були солідарні у відповіді: бажання влади.
phoca_thumb_l_img_4198

Схожі новини