Експерти ЦПГІ взяли участь у громадських слуханнях, які відбулися у м. Баранівка

У приміщенні Баранівської міської ради 26 лютого було організовано громадські слухання на тему: «Головні пріоритети покращення житлово-комунальних послуг у м. Баранівка – оптимізація тарифів». Предметом громадського обговорення стали тарифи на водопостачання та водовідведення у місті.

1.

Основною проблемою для міста є невідповідність тарифної сітки підприємства КП «Баранівка міськводоканал» сучасним економічним та соціальним реаліям. Збиткова діяльність підприємства пов’язана з невідповідністю встановлених нині тарифів його витратам. У звя’зку із тим, що власні фінансові ресурси підприємства знаходяться на рівні нижчому від мінімально необхідного для організації виробничого процесу реалізації послуг, КП «Баранівка міськводоканал» не в змозі своєчасно сплачувати податки, проводити поточні ремонти та аварійні роботи. Це зумовлює необхідність підвищення тарифів на послуги, які воно надає.
Підтвердженням важливості проблематики заходу як для місцевої влади, так і для членів територіальної громади міста стало те, що до формату роботи громадських слухань долучилось 156 мешканців Баранівки. Результатом громадських слухань стали експертні пропозиції щодо визначення оптимального рівня тарифів для населення. За результатами слухань прийнято рішення встановити такі тарифи за надання послуг: з водопостачання – 10,20 грн за 1 м³, з водовідведення – 14,02 грн за 1 м³.

2.

Погоджені на громадських слуханнях тарифи мають затвердити депутати Баранівської міської ради під час чергової сесії, запланованої на 17 березня.

Захід був організований за підтримки Міжнародного республіканського інституту.

Схожі новини